Tieto 4 znamenia sú najlepšími priateľmi! Zistite, či ste medzi nimi!

Všetci ľudia sú sociálne bytosti. Byť súčasťou sociálnej skupiny sa deje prirodzene - vaši kamaráti, známi, kolegovia, partneri alebo susedia sa stanú súčasťou vašej každodennej existencie. Niektoré znamenia zverokruhu sú spoločenské a extrovertné a milujú byť medzi ľuďmi. Zatiaľ čo niekoľko znamení využíva čas osamote na maximum a uznáva interakciu, ale v menšom množstve.

Úprimne povedané, vaše znamenie zverokruhu výrazne ovplyvňuje vašu povahu a charakter, pokiaľ ide o sociálne nastavenie. Dnes vám teda prinášame zoznam štyroch znamení, ktoré sú podľa hviezd a astrológie dokonalými priateľmi.

Rôzne znamenia zverokruhu a priateľstvo

Astrológia, znamenie zverokruhu ako aj vaše povahové črty hovoria veľmi veľa o vašej osobnosti, záujmoch, záľubách, nesympatiách, štýle komunikácie a podobne. A samozrejme všetky tieto aspekty toho, kto ste, vstupujú do hry, keď komunikujete s ostatnými ľuďmi v spoločnosti.

Na pravom priateľstve by malo byť najdôležitejšie:

 • autentické vzťahy a dlhotrvajúci vzťah,
 • stabilný vzťah,
 • vernosť a ochrana,
 • pochopenie,
 • sociálna interakcia,
 • vzájomná dôvera,
 • ako aj vlastný osobnostný rast a osobnostný rozvoj.

Priateľstvo podľa horoskopu

To je dôvod, prečo vďaka znalosti vlastnej osobnej astrológie môžete získať presnú predstavu o tom, s kým by ste si najlepšie sadli.

 • Ktoré znamenie zverokruhu je najspoľahlivejšie?
 • Ktorá je najzábavnejšie?
 • Ktoré znamenia sú najvernejšími a najspoľahlivejšími priateľmi?
 • Ktoré sú najšťastnejšie znamenia?
 • Sú to všestranní blíženci, diplomatické váhy, charizmatické levy či otvorení strelci?

Objavte znamenie, ktoré vám môže ponúknuť to najlepšie priateľstvo.

Ľahko sa spriatelíte s ostatnými? Možno je to kvôli vášmu znameniu zverokruhu - preto ste skvelými priateľmi!

Niektoré znamenia zverokruhu majú vlastnosti, vďaka ktorým sú obzvlášť dobré v priateľstve. Preto práve oni chcú s najväčšou pravdepodobnosťou vybudovať harmonický vzťah, ktorý má väčšiu šancu obstáť v skúške časom. Či už sú to ich vždy praktické rady, ich „bláznivá“ stránka, ktorej sa nemôžete nabažiť, alebo ich neochvejná úprimnosť, tieto astrologické znamenia sú najlepšími priateľmi!

Neprehliadnite: Objavte tajomstvo ženy, ktorá dokáže ovládnuť mužské srdcia!

znamenia zverokruhu

Zdroj: Depositphotos

PANNA (23.august - 22.september)

Panny bývajú „mamičkami“ a organizátormi v priateľstvách. Sú to tí, ktorí sa postarajú o chorého priateľa, alebo tí, ktorí vám o štvrtej ráno napíšu SMS, aby sa uistili, že ste doma. Keď máte problémy, môžete sa spoľahnúť na svojho priateľa.

 • Panna verí, že nájde riešenia na vaše problémy.
 • Ale aj neznášajú pasivitu!

Panna je veľmi výživné zemské znamenie, takže milujú, keď môžu byť užitoční pre svojich priateľov, najmä pokiaľ ide o emocionálnu podporu. Z tohto dôvodu sú najvhodnejšie na to, aby boli priateľmi s citlivým Rakom a lojálnym Býkom. Tieto znamenia sa k sebe hodia aj z iného dôvodu - Panna očakáva, že dostane to, čo dávajú, a tieto znamenia zvyčajne dodajú.

Odporúčame aj: Ako si vyčistiť karmu a získať vnútorný pokoj? Zistite to spolu s nami!

priatelia

Zdroj: Depositphotos

STRELEC (23.november - 21.december)

Čo robí Strelca dokonalým priateľom je, že sú vždy pozitívne naladení a dobromyseľní. Toto je osoba, ktorú by ste mali mať nablízku na okamžitý dobrý čas, pretože jej energia je živá a úprimná. Toto znamenie tiež túži vedieť o sebe viac a urobí všetko preto, aby vás spoznalo zvnútra.

 • Cítite sa výnimočne, keď ste priatelia so Strelcom!
 • Strelec je veľký dobrodruh.
 • Preto potrebujú spoločníkov, ktorí sú ochotní a pripravení vrhnúť sa do čohokoľvek.

Preto sú Vodnár a Baran pre toto znamenie najlepšími priateľmi. Všetci sú zanietení dobrodruhovia, ktorí sa navzájom podporujú a povzbudzujú každého, aby prijal život so všetkým dobrodružstvom. Všetci traja sú vo všeobecnosti čestní a priami.

VODNÁR (21.január - 20.február)

Je nemožné, aby boli Vodnári falošní. Toto znamenie skutočne nikdy nebude predstierať, že má niekoho rád. Ak sa s nimi spriatelíte, je to preto, že vás majú radi. Sú tiež veľmi tolerantní a otvorení - aj keď sa vaše názory líšia.

 • Ak chce váš priateľ Vodnár s vami tráviť veľa času, je to skvelé znamenie lásky!
 • Vodnár má vysokú mieru inovácií a náhodnej inšpirácie.

Z tohto dôvodu sa radi stretávajú so znameniami, ktoré dokážu oceniť ich inteligenciu a ich šikovného ducha. Lídri ako Baran a Lev milujú Vodnára pre ich schopnosť určovať trendy a Blíženci a Ryby zbožňujú ľudí s týmto znamením pre ich kreativitu.

Vodnári majú radi slobodu a chcú sa cítiť výnimočne,takže majú radi vodné znamenia, ktoré to cítia rovnako.

Tip pre vás: 13 vecí, ktoré robia pozitívni ľudia: Skvelé tipy!

znamenia

Zdroj: Depositphotos

RYBY (21.február - 20.marec)

Ryby majú zvýšenú schopnosť počúvať ľudí. Toto znamenie je ideálnym dôverníkom v každej situácii. A keďže sú také súcitné a citlivé, Ryby vás nikdy nebudú súdiť: môžete im povedať ČOKOĽVEK.

 • Keďže majú výbornú intuíciu, budú presne vedieť, ako vás utešiť v ťažkej situácii.

Ryby a Vodnár spolu vychádzajú veľmi dobre, pretože obaja majú tendenciu byť slobodní. Pre iné znamenia môže byť ťažké pochopiť Ryby. Aj preto sa ryba len tak ľahko nespriatelí s inou Rybou.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE