Tajná svadba Jennifer Lopez a Bena Afflecka odhalená!

Speváčka Jeniffer Lopez a herec Ben Affleck začali v jari tvoriť opäť pár. Aktuálne svoj vzťah už aj spečatili. A zvolili si na to veľmi romantický spôsob. Svoje „áno“ si povedali tajne uplynulú sobotu v skromnej svadobnej kaplnke v okrese Clark County v Nevade.

Ďalšou zaujímavosťou ich svadby bolo, že svadba prebehla tri mesiace po obnovených zásnubách – tie prvé prebehli pred dvadsiatimi rokmi.

Odporúčame: Obdivujete krásu Jennifer Lopez? Teraz môžete vyzerať rovnako ako ona!

tajná svadba

Zdroj: Shutterstock®

Po 20 rokoch

Lopez a Affleck sa prvýkrát zoznámili v roku 2001, kedy bola speváčka vydatá za svojho druhého manžela Crise Judda.

V rokoch 2002 až 2004 tvorili spolu pár, v tom čase aj zasnúbili. Dvojica sa však rozišla. Prešlo ale 20 rokov od začiatku ich prvého vzťahu a oznámili zasnúbenie. Dnes sú už manželia.

Pozri aj: Darujte svadobnú partu, ktorá sa bude dediť v rodine generácie

Jennifer Lopez a Ben Affleck

Zdroj: Shutterstock®

Speváčka si dokonca po manželovi zmenila aj meno na Jenniffer Lynn Affleck. Radostnú správu o svojej svadbe oznámila aj svojim fanúšikom: „Láska je nádherná, láska je prívetivá a láska je tiež trpezlivá. A niekedy tá trpezlivosť trvá 20 rokov.“

Speváčka svoju svadbu naznačila aj na sociálnej sieti fotografiou, na ktorej je zachytená v posteli. Na prsté ukazuje strieborný prsteň. O fotografie zo svadobné dňa sa podelila aj na svojom webe On The JLo.

Zdroj foto - úvodná foto: onthejlo.com, instagram.com/jlo

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE