Ako byť sexi? Podľa mužov na to treba ísť takto!

Poďte spolu s nami zistiť, ktoré kúsky z vášho šatníka sú najviac sexi. Trošku sa pozrieme na zúbok aj pánskym názorom. Pretože muži sú z inej planéty ako my ženy. To, čo je pre nás sexi, ešte nemusí byť sexi aj pre mužov. Najlepší spôsob, ako zistiť, čo sa páči vášmu drahému, je porozprávať sa s ním o tom. To však ešte neznamená, že musíte vymeniť celý svoj šatník. Postačí zopár kúskov, z ktorých bude hotový.

Pozri aj: Inšpirácia z Fínska: Ako byť šťastný? Spoznajte výzvu „SISU“

sukňa

Zdroj: Shutterstock®

Mini sukňa

Klasickú a zároveň nadčasovú súčasť šatníka nosili ženy už v roku 1960. Ak máte dlhé a štíhle nohy, nemôžete urobiť lepšiu vec, ako si obliecť práve mini sukňu. Muži obzvlášť milujú tesné mini sukne, ktoré ukážu nielen nohy, ale aj krivky bokov. Dávajte si však pozor, aby ste neprekročili líniu vulgárnosti. Jediné pravidlo, ktoré platí pri nosení sukne je, aby vaše ramená ostali pokryté. Rovnako nie sú vhodné hlboké výstrihy. Niektorá časť tela predsa musí ostať zakrytá a utajená.

krátke nohavice

Zdroj: Shutterstock®

Krátke nohavice

Muži milujú ženy, ktoré sa obliekajú jednoducho a bez námahy. Nie však neupravené. Kraťasy opäť odhaľujú krásne nohy. V pánskych očiach sú pohodlné, roztomilé a maximálne jednoduché. Nezabudnite predviesť svoje nohy!     

Odporúčame: Najzdravšie potraviny podľa krajín: Konzumujete ich všetky?

odhalené ramená

Zdroj: Shutterstock®

Odhalené ramená

Šaty cez jedno rameno, šaty a topy bez ramienok. Hlavne musí byť vidno kúsok odhaleného ramena. Ide o veľmi jednoduchý spôsob, ako vyzerať sexi bez náznaku vulgárnosti.

džínsy

Zdroj: Shutterstock®

Džínsy

Džínsy sú nielen univerzálne a ľahko nositeľné, rovnako sú súčasťou každej krásnej postavy. Za dobre vytvarovanými džínsami sa otočí nejeden chlap. Naplno zapracuje mužská predstavivosť. Pokiaľ chcete pôsobiť jednoducho, nemusíte veľmi kombinovať. Úzke džínsy plus jednoduché ležérne tričko budú pôsobiť naozaj prirodzene.

podpätky

Zdroj: Shutterstock®

Vysoké podpätky

Prekvapuje vás to, alebo ste si na tento fakt už zvykli? Vysoké podpätky sú v očiach mužov pravdepodobne najviac sexi. Predlžujú nohy, takže budete vyzerať štíhlejšie. Aj vaša výška vďaka nim stúpne, čo nie je nikdy na škodu. Nie však každej žene vyhovujú vysoké podpätky. Preto si vyberte zopár kúskov, ktoré sú pohodlné a noste ich výnimočne.

Najdôležitejšie zo všetkých týchto pravidiel je cítiť sa pohodlne a dobre v tom čo máte práve na sebe. Takže ak sa necítite dobre v mini sukni, vezmite si vysoké podpätky a úzke džínsy. V ktorom outfite sa cítite najlepšie vy?

Odporúčame: Ako zariadiť obývačku? Máme pre vás 10 tipov, ktoré vám zaručene pomôžu!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE