Najkrajšie detské hviezdy – ktoré uspeli v herectve či modelingu?

Myslím, že na celom svete nájdeme krásne deti. Veď každé dieťa je pre rodiča tým najkrajším. O tom niet pochýb! Avšak niekoľko z nich dokáže rozhodne očariť natoľko, že dostane titul najkrajšieho dieťaťa planéty. Mnoho z nich svojou anjelskou tváričkou zaujme natoľko, že sa o ne bijú modelingové agentúry alebo značky.

Vďaka médiám môžeme skutočne vidieť, odkiaľ tieto deti pochádzajú. Od malého dieťaťa, ktoré začalo pózovať na fotografiách či prechádzať sa po prehliadkových mólach v štyroch rokoch. 

Používanie detských modelov na propagáciu značiek bolo vždy kontroverznou témou. Mnohí si o tom myslia, že to môže mať negatívny vplyv na dieťa a jeho vývin, zatiaľ čo iní to považujú za neškodné. Je to vec názoru. Dnes vám prinášame pohľad na 5 detí, ktoré sa hrdia titulom najkrajších. 

Bude ťa zaujímať: Vtipné fotky z detstva – ako sa o deti starajú matky a ako otcovia?

Laneya Grace

Zdroj: instagram.com/official_laneya_grace/

Laneya Grace

V súčasnosti už tínedžerka sa k modelingu dostala vďaka svojim rodičom, ktorí ju zaregistrovali do agentúry. Svoju prvú ponuku dostala v troch rokoch. V súčasnosti má Grace 13 rokov a po menšej odmlke stále robí modelku. 

Anastasia Bezrukova

Zdroj: instagram.com/anastasiabezrukovaofficial/

Anastasia Bezrukova

Narodila sa v Moskve a už ako 8-ročná patrila k najpopulárnejším detským modelkám v Európe. Aj keď začala v pomerne mladom veku, dosiahla obrovské portfólio znalostí, ktoré odzrkadľovali jej neuveriteľný rozsah. Nie je zameraná len na fotenie a predvádzanie módy. Rovnako prezentuje aj krásu, životný štýl, šport a podobne. V súčasnosti má 13 rokov a našliapnuté na sľubnú kariéru. 

Makenzie Foy

Zdroj: instagram.com/renesmee_cullen.swan, instagram.com/mackenziefoy

Mackenzie Foy

Toto dievča určite poznáte! Ak patríte k milovníčkam Twilight ságy, tak práve ona stvárnila Renesmee Cullenovú – dcéru Belly a Edwarda. Mackenzie sa narodila v Los Angeles, kde začala robiť modelku v tlačových reklamách, a to vo svojich štyroch rokoch. Prezentovala rôzne značky ako je Polo Ralph Lauren alebo Guess. Jej herecká kariéra začala, keď mala deväť rokov. V súčasnosti má 16 a stále sa venuje herectvu. 

Odporúčame:Pestovanie izbových rastlín netradičným spôsobom – inšpirácie, ktoré ťa očaria

Diana Pentovich

Zdroj: instagram.com/dianapentovich_official/

Diana Pentovich

Táto slečna sa narodila v Rusku. Jej modelingová kariéra začala úplne náhodou, keď jej mama postovala amatérske fotografie na detskú módnu stránku. Neskôr sa o ňu začali zaujímať rôzni fotografi, až ju napokon matka zaregistrovala do agentúry. V súčasnosti patrí k TOP ruským detským modelkám. Teraz už 13-ročná modelka spolupracuje s časopismi ako je ELLE a Harper´s Bazaar. 

Pozri aj: Domáca huspenina: Vyskúšajte jedlo s najvyšším obsahom kolagénu

Kristina Pimenova

Zdroj: instagram.com/kristinapimenova2005/

Kristina Pimenova

Meno tejto slečny je v módnom svete už pomerne známe, pretože mala len štyri roky, keď okúsila čaro modelingu. Je naozaj krásna, preto sa nie je čomu čudovať. K modelingu ju priviedla matka, ktorá patrí k známym ruským modelkám. V súčasnosti má 12 rokov a žije v Los Angeles. Pohybuje sa vo svete módy, ale zároveň si aj užíva dospievanie a tínedžerský život. 

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE