Najlepší milenci podľa zverokruhu. Patríš k nim?

Niektorí muži presne vedia ako na ženy. Majú to v sebe. Môže to byť ovplyvnené aj tým, v akom znamení sa narodili. Hviezdy im teda predurčili, že v sexe budú vynikať o niečo viac. Ak si chcete teda užiť zábavu, mali by ste si za milencov vyberať chlapov narodených práve v týchto znameniach. Sú to jednoznačne najlepší milenci.

Strelec

Títo muži priam sršia sebavedomím, a to vo všetkých oblastiach. Vyznačujú sa pracovnou ambicióznosťou a tá sa prenáša aj do sexuálnej oblasti. Strelci milujú výzvy a radi skúšajú niečo nové. Preto je isté, že v posteli sa s nimi nudiť nebudete. Sú však veľmi nároční, a to aj na výber svojich partneriek. Po svojom boku potrebujú mať rovnako ambicióznu ženu, ktorá sa nebojí chytiť veci do vlastných rúk. A to doslova. Hanblivé ženy, ktoré čakajú na to, kým chlap vždy urobí prvý krok, u nich nemajú žiadnu šancu. Ak chcete teda zaujať toto znamenie, musíte vykročiť z komfortnej zóny a nastúpiť na vlak odhodlania. Ak tak urobíte, čaká vás skutočne zábavná a zmyselná cesta. 

Pozri tiež: Návod, ako byť lepšou partnerkou: Čo ti radia vzťahoví poradcovia?

najlepší milenci podľa znamenia

Zdroj: Shutterstock®

Ryby

Veľmi romantické a nežné znamenie. Ale to neznamená, že nemôže byť tiež vášnivé. Aj s mužom narodenom v zamení Ryby si užijete nevídané radovánky. Ryby patria všeobecne medzi najpozornejších milencov. Nie sú to sebci a vždy dbajú na záujmy svojho spoločníka. A to ich radí medzi najlepších milencov zo zverokruhu. Vďaka svojej intuícií presne vedia zistiť, po čom túžite a čo je najdôležitejšie, snažia sa vám splniť každé jedno prianie. A kto by nechcel takého milenca? Nič však nie je zadarmo. Rovnako ako dávajú, túžia aj prijímať. Takže, ak si chcete nájsť cestu k tomuto znameniu, musíte byť tiež pozorné. Všímať si jeho záľuby, čo sa mu páči (a to aj mimo spálne). Akonáhle ho dokážete rovnako obšťastniť, nebude sa vás chcieť vzdať. 

kto je v posteli najlepší

Zdroj: Shutterstock®

Rak

Trojicu uzatvára Rak. Znamenie, ktoré je vo svojej podstate nenápadne, ale ako sa zvykne hovoriť – tichá voda brehy myje, v tomto prípade to platí niekoľkonásobne. Tak sa nebojte dať Rakom šancu. Akonáhle tak urobíte, už iného milenca nebudete chcieť. Prečo? Raci sú veľmi vynaliezaví. Milujú objavovanie a rozhodne aj v sexe. Po všetkom idú po hlave a ich spontánnosť im tiež pridáva na atraktivite. Najväčšie potešenie majú z toho, keď môžu vyhovieť svojim partnerkám. Keď vidia, ako si sex užívajú práve vďaka nim, napĺňa ich to zadosťučinením. Takže, ak sa odovzdáte do rúk práve tomuto znameniu, nebude ľutovať. Nikdy!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE