Urobte si na MDŽ ten najlepší deň pre seba

Nečakajte zázraky od iných, vykročte do novej dimenzie. MDŽ je o emancipácii, preto si z nej 8. marca ukradnite čo najviac.

Nastavte si budík skoro ráno, aby ste v tento deň stihli čo najviac. Máme pre vás dlhý zoznam toho, čo by ste mohli skúsiť a čo si prípadne kúpiť. Nečakajte, kým vás obdaruje niekto vo vašom okolí. A keďže je tento deň o emancipácii a bojovnosti, tak bude väčšou rebelkou ako inokedy, buďte nad vecou a možno prebuďte tú malú feministku, ktorá vo vás drieme.

Keď už musíte ísť do práce, dajte si záležať, ako tento deň strávite. Aby ste sa cítili čo najlepšie, dajte si záležať na outfite a vizáži. Nezabudnite na úsmev. Ak vám to čas dovolí, zájdite si ráno do salónu, dajte si urobiť vlasy a manikúru. Ak predtým stíhate rannú jogu alebo plávanie, super. Budete sa cítiť nezastaviteľne, cítime to v kostiach. Ak ste mali predtým dosť času na víkendové nakupovanie, tak potom aj váš šatník nebude zívať prázdnou a budete mať z čoho vyberať. Vsaďte na krásne farby. Čo tak Viva Magenta?

Pozri aj: Nová dimenzia je tu! Na českej „Párty roka“ vystúpil svetoznámy DJ John Newman

IQOS

Zdroj: PMI

Do práce vyrazte s košíkom čerstvého pečiva – buchty, croissanty, šišky – a urobte si s ostatnými kolegyňami (a môžete prizvať aj kolegov) spoločné raňajky. Ak ste opäť všetky na diéte, urobte si do malých zaváraninových pohárov zdravé kaše s ovocím a jogurtom a môžete na ne nalepiť aj milé odkazy pre ostatné kolegyne. Po raňajkách sa dajte do práce, zamakajte a urobte všetko, aby ste si opäť mohli zájsť na obed s vašou kamarátkou alebo s niekým, s kým ste sa už dlho nevideli. Po práci si vybehnite na spoločnú kozmetiku, do kina alebo divadla. Zájdite si do obchodov, vyskúšajte všetky páry topánok vo vašej obľúbenej obuvi a nezabudnite si rezervovať stôl v dobrej reštaurácii. A možno si zoberte nasledujúci deň voľno, bude to náročný deň. Vyskúšajte adrenalínové aktivity vo vašom meste, zahrajte si bowling, vybehnite na kone, dajte si urobiť tetovanie, po ktorom túžite. Robte všetko to, čo ste dlho odkladali. Doprajte si a doprajte aj vašim kamarátkam a ženám vo vašom okolí.

Nepokračujte vo vašich zlozvykoch

A keď už viete, ako chcete tráviť tento deň, viete aj to, čo by ste robiť nechceli? Ako ste na tom so svojimi výzvami a cieľmi? Máte niečo, s čím by ste chceli skončiť, ale stále sa vám nedarí?

Zlozvykom holdujeme všetci. Aj nezastaviteľné a sebavedomé ženy. Napríklad také fajčiarky, ktoré si pri každej rekapitulácii svojich cieľov spomenú na to, že už by s týmto zlozvykom chceli prestať, ale stále ich stiahne naspäť.

Neprehliadni: Stopka dymu! Nová dimenzia a nové predsavzatia pre dospelých fajčiarov

IQOS

Zdroj: PMI

Dámy, pozor na decht

Ak patríte k tým, ktoré zatiaľ nevedia povedať stop cigaretám, mali by ste zvážiť, či ich radšej nevymeníte za bezdymové riešenie. Pýtate sa prečo? Pretože platí, že ľudia síce fajčia kvôli nikotínu, ale umierajú kvôli dechtu. Jedným z pretrvávajúcich mýtov totiž je, že ochorenia spojené s fajčením, a to aj s rakovinu, spôsobuje samotný nikotín. Existuje pritom všeobecný vedecký konsenzus, že príčinou zdravotných ťažkostí sú škodlivé látky vznikajúce pri spaľovaní tabaku. Nikotín síce vyvoláva závislosť, a preto nie je bez rizika, avšak jeho účinky nie sú karcinogénne. Ďaleko väčším rizikom je decht.

Vedeli ste, že nikotín a decht sú dve rozdielne veci?

Práve pri bezdymových zariadeniach IQOS a aj poslednej novinke s názvom IQOS ILUMA sa dechtu dospelí užívatelia nemusia obávať – dôvodom je aj fakt, že namiesto dymu tieto bezdymové alternatívy produkujú aerosól a ten obsahuje výrazne nižšie množstvo škodlivých chemických látok ako cigarety.

A aj keď je najlepšie prestať s fajčením a užívaním nikotínových výrobkov úplne, nie vždy to ide „ako po masle“. Pre dospelých fajčiarov, ktorí by inak vo fajčení pokračovali, je preto lepšou voľbou siahnuť po niektorej z bezdymových alternatív ako napríklad IQOS. A tu sa naspäť vraciame k téme zlozvykov a predsavzatí, keď môžeme nejednu dospelú fajčiarku v našom okolí inšpirovať na prechod od škodlivého cigaretového dymu a dechtu k bezdymovým alternatívam.

Bezdymovú novinku IQOS ILUMA navyše netreba ani čistiť. Na trh prichádza v mnohých farebných prevedeniach a štýlovom dizajne, takže poteší aj oko a nadšencov technológií.

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

Bezdymové zariadenia IQOS

Zdroj: PMI

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE