Objavte tajomstvo ženy, ktorá dokáže ovládnuť mužské srdcia!

Túžba páčiť sa opačnému pohlaviu je prirodzená, a to je dôvod, prečo sa dievčatá snažia nájsť odpoveď na otázku „Čo sa páči mužom?" skončia zlepšovaním tých častí tela, o ktorých si myslia, že privedú každého muža k šialenstvu. Ale nie je to tak! Krása a prirodzené sebavedomie totiž pramení zvnútra - a to nie je žiadne klišé.

Už odpradávna ženám muži nevedia odolať! A čo má žena, ktorej muži ležia pri nohách? Nie sú to iba zvodné pery, krásny úsmev, dlhé vlasy, veľké oči, pekný zadok, pevné prsia či symetria tela, ale aj ovládanie tela, krásna vôňa, hlasový prejav či zmysel pre humor. A čomu ešte muži jednoducho nedokážu odolať?

Čo na vás muži považujú za neodolateľné?

Muži zbožňujú príťažlivé ženy - to je fakt! V ženách sú vlastnosti, ktoré muža dostávajú do vzťahu. Tieto črty u žien spôsobujú, že muž túži stráviť zvyšok života s ňou. A nie sú to iba letné dotyky či tajné erotické fantázie, ktoré mužov k ženám priťahujú.

Niet pochýb o tom, že mužov na žene priťahuje množstvo vecí.

 • To môže zahŕňať jej hlas, tvar nosa, výšku, farbu pleti, krásny úsmev, tvar tela, pomer pása k bokom a množstvo ďalších vecí.
 • Vlastnosti, ktoré k vám muža priťahujú, však nemusia byť rovnaké, vďaka ktorým po vás neustále túži.

Čomu muži nedokážu odolať?

Vlastnosti, vďaka ktorým chce muž stráviť zvyšok života so ženou, nie sú často povrchné  – presahujú rámec vzhľadu alebo krásy. Skutočnosť je taká, že takmer každá dáma dokáže zaujať muža, no len málo žien má vlastnosti, vďaka ktorým sa o ne muž bude zaujímať. Samotné prilákanie muža teda nestačí. Ak s ním chcete mať dlhodobý vzťah, je dôležité, aby po vás stále túžil.

Prirodzené zvodnosti ženy - nie je to iba sexy hlas!

Faktom je, že muži milujú príťažlivé ženy. Základom toho, aby ste boli pre ľudí super príťažliví, je milovať predovšetkým seba. Neočakávajte, že vás budú mať ľudia radi viac ako vy sami seba, rovnako ako neočakávate, že si vás niekto bude vážiť viac, ako vy sami seba. Sebaláska vám dáva istotu a istotu so svojimi silnými a slabými stránkami.

A byť sebavedomý znamená mať pozitívny prístup a vieru vo svoje schopnosti.

 • Sebaláska si vyžaduje, aby ste sa milovali aj napriek neistotám.
 • Samozrejme, je v poriadku pracovať na svojich neistotách, aby ste boli lepší.
 • Pri práci na nich však musíte odolať tendencii pozerať sa na seba zhora.
 • Ako žena, keď sa cítite pohodlne vo svojej koži a ste spokojná s tým, kým ste ako jednotlivec, muži si to nemôžu nevšimnúť.

Neprehliadnite: 13 vecí, ktoré robia pozitívni ľudia: Skvelé tipy!

neodolateľná žena

Zdroj: Depositphotos

TOP 10 tajomstiev žien, ktoré mužov údajne najviac priťahujú! Alebo čomu muži nevedia odolať?

1. Láskavosť

Muži si vždy všimnú láskavé skutky, najmä ak uvažujú o dievčati pre dlhodobý vzťah. Preto pretvárka a falošné správanie väčšinou nikdy nemajú u mužov dlhodobý úspech.

2. Schopnosť nájsť východisko z nepríjemných situácií

Muži stále opakujú, že ich priťahuje prirodzenosť ako v správaní, tak aj vo vzhľade. Ale ukazuje sa, že dôležitá je aj vaša reakcia na neočakávané situácie. Ak dievča dokáže priznať, že urobilo chybu, namiesto toho, aby sa ju snažilo ospravedlniť alebo sa nahnevať, je to skutočný spôsob, ako získať obdiv zainteresovaného muža.

3. Emocionálny stav

Jedným z najnepríjemnejších ženských typov sú podľa mužov dievčatá s negatívnym pohľadom na svet.

Muži si všímajú všetko, čo vás v živote trápi a čo vám občas zhoršuje náladu - práca, písanie diplomovej práce, hádky s rodičmi, utrpenie z nesplnených snov a podobne.

 • Začnú si spájať váš obraz s úzkosťou, zatiaľ čo chcú mať zdroj pozitivity.
 • To je dôvod, prečo ich ľahko očaria šťastné ženy, ktoré si dokážu užívať život.
 • Dlho sa vám nepodarí predstierať, pretože váš muž si všimne, aká ste vo vnútri potlačená, aj keď sa budete zo všetkých síl snažiť vyzerať ako najšťastnejšia osoba na svete.

Preto by ste sa mali naučiť nachádzať jednoduché radosti v každodennom živote. V prvom rade to však potrebujete najviac vy sama.

Odporúčame aj: Bývanie podľa znamenia zverokruhu - TOTO sa hodí práve k vám!

žena

Zdroj: Depositphotos

4. Finančná situácia

Nielen ženy sa pozerajú na finančnú situáciu mužov, ale aj naopak. Áno, táto téma je veľmi chúlostivá, ale je dôležitá. Preto sa uistite, že sa muži pýtajú na vaše financie nie zo zvedavosti, ale aj preto, aby vyvodili nejaké závery.

 • Ak zarábate viac peňazí ako on, môže potrebovať nejaký čas, aby pochopil, či je schopný čeliť takejto situácii.
 • Ak zarábate menej ako on, možno bude potrebovať tento čas, aby zistil, či vaše záujmy nie sú výlučne finančného charakteru.

5. Sebavedomie

Muži radi chvália ženy, ktoré už vedia, že za tie slová stoja, a nenávidia uisťovať tých, ktorí sú zvyknutí zanedbávať ich krásu. Žiadna žena nie je pre muža menej príťažlivá ako tá, ktorá neustále spochybňuje svoju vlastnú krásu. Dôvera v krásu zvyčajne kompenzuje akékoľvek imaginárne alebo skutočné nedostatky vo vzhľade.

Keď si to človek uvedomí, môže sa ľahko stať veľmi peknou ženou, o ktorej muži snívajú.

6. Štýl

Niektorí muži nie sú takí dobrí, pokiaľ ide o sledovanie najnovších módnych trendov, ale to neznamená, že im nezáleží na tom, ako dievča vyzerá.

Váš štýl môže byť rozhodujúcim faktorom pre predstavenie sa pred mužom, pretože muž môže mať svoj názor na to, ako by malo vyzerať jeho vysnívané dievča.

To je dôvod, prečo by ste sa nikdy nemali prispôsobovať vkusu iných ľudí, ale mať svoj vlastný štýl.

Tip pre vás: Sex vo vzťahu: Koľko je ho „tak akurát" podľa odborníkov?

príťažlivosť

Zdroj: Depositphotos

7. Počet priateľov

Pre mužov je dôležité, aby ich priateľka mala svoj vlastný život so skutočnými priateľmi, s ktorými prešla dobrými aj zlými stiuáciami. Znepokojuje ich neprítomnosť blízkeho priateľa a veľa známych, ktorí sa každú chvíľu menia.

8. Smiech a emócie

Bez mnohých slov - dievčatá, ktoré sa neboja ukázať svoje emócie, vždy očaria mužov.

9. Zmysel pre humor

Pri opise dokonalého dievčaťa vždy nájdete pointu ako zmysel pre humor. Výskum len dokazuje, že dievčatá, ktoré vedia vtipkovať a zároveň rozumejú humoru, sa zdajú byť atraktívnejšie.

10. Plnenie si snov

Žijeme vo svete plnom udalostí a rýchleho prežívanie každého dňa. To je pravdepodobne dôvod, prečo túžba žiť plnohodnotný život – premeniť veľké, bláznivé sny a plány na skutočnosť a pritom stále hľadať zdroje inšpirácie – je veľmi dôležitým faktorom pre zatraktívnenie dievčat pre mužov.

Pasivita a lenivosť u dievčat vypínajú moderných mužov. Ženy však tento druh mužov tiež nepriťahuje. Súhlasíte?

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE