3 kryštály na pritiahnutie hojnosti a lásky do vášho života

Kryštály majú dlhú históriu v rôznych kultúrach a boli používané ako ozdoby, amulety, liečivé materiály na energetické liečenie. Mnoho ľudí verí, že kryštály majú liečivé a ochranné vlastnosti a môžu pomôcť harmonizovať energetické pole človeka.

Medzi najobľúbenejšie kryštály patrí napríklad ametyst, ruženín, kyanit, ametyst, opál a mnoho ďalších. Kryštály sa používajú aj v rôznych ezoterických a spirituálnych praktikách. Celkovo sa dá povedať, že kryštály majú rôzne účely, vplyvy a môžu byť skvelým doplnkom pre harmonizáciu tela, mysle a ducha.

Liečivé kryštály a kombinácia kryštálov

Liečivé kryštály, tiež známe ako kryštály alebo drahé kamene, sa využívajú odpradávna na liečebné účely a energetickú podporu.

Každý kryštál má svoje vlastné energetické vlastnosti a schopnosti, a preto sa rôzne kryštály kombinujú pre zosilnenie ich účinkov a dosiahnutie želaného účinku.

 • Pri kombinovaní liečivých kryštálov je dôležité zohľadniť ich energetické vlastnosti a zosúladiť ich liečbu.
 • Niektoré kryštály majú vzájomnú synergickú interakciu, ktorá zvyšuje ich účinky, zatiaľ čo iné by nemali byť kombinované spolu vzhľadom na ich konfliktné energetické vlastnosti.

Kombinácia kameňov liečivých kryštálov sú:

 • Ametrín a ametyst - ametrín kombinuje pozitívne vlastnosti ametystu a citrínu, pretože obsahuje obidva kryštály v jednom. Táto kombinácia pomáha s emocionálnym vyvažovaním a uvoľnením negatívnych energií.
 • Ruženín a kyanit - tieto kryštály majú upokojujúce a liečivé účinky na emócie a myseľ. Kombinácia ruženínu a kyanitu pomáha pri hlbokom relaxovaní a očistení mysle.
 • Ruženín a ametyst - tieto kryštály sa kombinujú pre ich liečivé účinky na srdce a emočné zdravie. Kombinácia ruženínu a ametystu pomáha pri otvorení srdca a vyrovnaní emócií.

Pri kombinovaní liečivých kryštálov je dôležité počúvať svoje vnútorné vedenie a intuíciu, aby ste našli ideálnu kombináciu pre vaše potreby a želaný účinok. Každý človek je iný a môže reagovať na kryštály odlišne, preto je dôležité experimentovať a sledovať ich účinky na vaše telo, myseľ a dušu.

Metafyzické vlastnosti kryštálov

Kryštály majú v metafyzike veľmi dôležité miesto, pretože sa im pripisuje schopnosť uchovávať, posilňovať a prenášať energiu.

Vďaka svojej štruktúre a zloženiu majú kryštály schopnosť prúdiť energiou a harmonizovať ju v našom tele a vo vnútri nás.

 • Kryštály sú považované za nositeľov rôznych vlastností a energií, ktoré môžu ovplyvniť naše emócie, myšlienky a fyzické zdravie.
 • Každý kryštál má svoju vlastnú energiu a frekvenciu, ktorá sa môže líšiť podľa druhu kryštálu.

V metafyzike sa používajú kryštály na ľudskú liečbu, meditáciu a harmonizáciu energií. Pri meditácii sa kryštály umiestňujú na určité čakry, aby pomohli otvoriť a vyvážiť energiu v tele. Kryštály tiež môžu byť použité na ochranu pred negatívnymi energiami a emočnými blokáciami.

Celkovo môžeme povedať, že kryštály majú veľmi silný metafyzický vplyv a môžu byť veľmi užitočnými nástrojmi na duchovnú prácu a osobný rozvoj.

Neprehliadnite: Raňajky podľa Jennifer Aniston: Tajomstvo jej dokonalej figúry!

kryštály na hojnosť

Zdroj: Depositphotos

Aké sú schopnosti liečivých kameňov?

Liečivé kamene majú rôzne schopnosti a účinky, ktoré môžu pomôcť pri rôznych fyzických, emocionálnych a duchovných problémoch. Niektoré z možných účinkov liečivých kameňov sú liečenie, posilnenie, ochrana, uvoľnenie blokád, zlepšenie energie a rovnováhy v tele a duši. Liečivé kamene môžu byť tiež použité na harmonizáciu energií a pomôcť s konkrétnymi fyzickými alebo emocionálnymi problémami.

Je dôležité si vybrať správny kameň na základe svojich potrieb a cieľov a konzultovať s odborníkom na liečivé kamene pri jeho správnom použití.

Drahé kamene a minerály na prilákanie lásky - kamene a láska

Na prilákanie lásky sú vhodné najlepšie kryštály pre lásku ako ruženín, ametyst, aragonit, tigrie oko, jaspis, lapis lazuli a achát. Tieto kamene a minerály majú energetické vlastnosti, ktoré môžu pomôcť pri láskavých vzťahoch a pritiahnutí lásky do života. Je dôležité mať na pamäti, že kamene pre lásku, minerály a kryštály lásky samy osebe nemajú magickú schopnosť prilákať lásku, ale môžu podporiť a posilniť túžbu po láske a romantických vzťahoch.

Aby boli účinné, je dôležité mať na ne pozitívne myšlienky a energiu a nosiť ich so sebou či umiestniť ich do vášho prostredia.

Odporúčame aj: Aké vlastnosti by mal mať pre vás ideálny partner?

kryštály

Zdroj: Depositphotos

Kryštály na získanie peňazí a kryštály hojnosti

Existuje niekoľko kryštálov, ktoré sú považované za talizmany na získanie peňazí a prosperity.

Medzi ne patria:

 • Kryštál citrín - považovaný za kameň bohatstva a prosperity, pomáha priťahovať hojnosť a úspech do vášho života.
 • Kryštál adventurín - liečivý drahý kameň šťastia a príležitostí, ktorý môže podporovať prosperitu a získavanie peňazí.
 • Kryštál pyrit - nazývaný aj „kamenný peniaz“, považovaný za kameň hojnosti a zvyšovania financií.
 • Kryštál zelený achát - považovaný za kameň prosperity a šťastia v oblasti financií.

Tieto kryštály môžete nosiť so sebou, umiestniť ich do svojho domova alebo pracovného prostredia, meditovať s nimi alebo ich využiť pri práci s feng shui. Nezabudnite tiež na to, že účinok kryštálov môže byť individuálny, preto je dôležité počúvať svoje vnútro a intuitívne cítenie pri výbere kryštálov pre dosiahnutie finančného blahobytu.

1. Zelený opál

Zelený opál je vzácny ochranný kameň s nádhernou zelenou farbou. Je to varieta opálu, ktorý má sviežu a jasnú farbu, pripomínajúcu farbu prírody. Tento kameň duchovnej čistoty je veľmi obľúbený pre svoju jedinečnú krásu a pôsobivý vzhľad.

 • Zelený opál je považovaný za kameň lásky a nádeje.
 • Má povzbudzujúce a upokojujúce vlastnosti, ktoré pomáhajú pri zmierňovaní stresu a napätia.
 • Tento kameň tiež posilňuje vnútornú harmóniu, rovnováhu a životnú energiu, čo pomáha pri duchovnom raste a sebapoznávaní.

Zelený opál je tiež považovaný za kameň úspechu, prosperity a magickej sily. Verí sa, že prináša šťastie, pozitívnu energiu, zdravie a lásku do života svojho nositeľa, čo mu pomáha pri dosahovaní cieľov a snov.

Celkovo je zelený opál krásny a silný kameň, ktorý prináša do života svojho nositeľa pozitívnu energiu, lásku a nádej. Ak hľadáte kameň, ktorý vám pomôže odbúrať emocionálne bloky, pomôže pri zmierňovaní stresu, zvýšení prosperity a dosiahnutí vnútornej rovnováhy, zelený opál môže byť to, čo hľadáte.

Tip pre vás: Pes podľa povahy človeka - ktorý je pre vás ten pravý?

kryštály

Zdroj: Depositphotos

2. Žltý avanturín

Žltý avanturín je krásny druh drahokamu s jasnou žltou farbou. Je to kameň prosperity a úspechu, ktorý prináša pozitívnu energiu a šťastie do života svojho nositeľa. Tento kameň je spojený s energiou slnka a prináša do života svetlo a optimizmus.

 • Žltý avanturín sa často používa na zvýšenie sebavedomia a sebaúcty, ako aj na podporu tvorivosti a motivácie.
 • Tento kameň má tiež schopnosť podporiť emocionálnu rovnováhu a pomôcť v liečbe depresie a úzkosti.
 • Okrem svojich duchovných vlastností má žltý avanturín tiež fyzické výhody.
 • Pomáha pri liečbe tráviacich problémov, ako sú žalúdočné ťažkosti, a podporuje zdravie pečene a žlčníka.

Celkovo je žltý avanturín obľúbeným kameňom medzi ľuďmi, ktorí hľadajú energiu lásky, lásky a šťastia. Je to kameň, ktorý prináša do života svetlo a radostné vibrácie.

3. Modrý apatit

Modrý apatit, nazývaný aj modrý safír, je vzácny a krásne farebný drahokam. Jeho intenzívna modrá farba je veľmi atraktívna a priťahuje pozornosť. Modrý apatit je považovaný za kameň komunikácie a vyjadrenia. Pomáha svojmu nositeľovi komunikovať jasne a efektívne, a tiež podporuje tvorivosť a seba-vyjadrovanie.

 • Okrem svojich mentálnych vlastností, modrý apatit sa tiež považuje za liečebný kameň.
 • Pomáha s emocionálnym vyrovnaním a znižuje stres.
 • Môže tiež podporovať duševnú jasnosť a rozhodnosť.

Modrý apatit sa nachádza na rôznych miestach po celom svete, ale najväčšie množstvo sa ťaží v Brazílii. Je voľne dostupný na trhu s drahokamami a môže byť nosený vo forme šperkov alebo použitý ako doplnok do domáceho prostredia.

Celkovo je modrý apatit veľmi univerzálnym a prospešným kamienkom, ktorý môže priniesť do života svojho nositeľa pozitívnu energiu a harmóniu.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE