Jarné trendy 2022: Móda sa nesie v znamení Clean Slate

Počas zimy často zabúdame na farby a svoje outfity ladíme skôr do menej výrazných farebných tónov. Preto je najvyšší čas oprášiť pestrejšie farby a priniesť do všedných dní pozitivitu a sviežosť jari. Nebojme sa experimentovať, odviažme sa a kombinujme rôzne farby a vzory. Nezabúdajme ani na ženské tvary a zvýraznime naše pekné krivky. V tejto sezóne bude v portfóliu značky F&F kraľovať nadčasový módny štýl Clean Slate.

Počuli ste už o módnom štýle Clean Slate?

Nie len farby, ale aj strihy sú neoddeliteľnou súčasťou dokonalého outfitu. Práve jednoduché línie a minimum detailov sú podstatou módneho štýlu Clean Slate. Napriek tomu, že tento módny štýl v sebe nesie prvky luxusu a nadčasovosti, je ležérny a dokonalý na akúkoľvek príležitosť. Navyše je mimoriadne pohodlný a podčiarkne ženskú siluetu.

Pozri aj: Domáce zvieratá – 7 benefitov, ktoré prináša život s nimi

jarná móda

Zdroj: F&F

Sila módneho štýlu Clean Slate spočíva v kvalite a originalite, preto je veľmi obľúbený už niekoľko rokov. Medzi kľúčové kúsky patria blejzre, široké nohavice, bavlnené košele a košeľové šaty, ktoré tancujú na hranici medzi elegantným a ležérnym štýlom.

Odporúčame: TOP mýty a fakty o tom, kedy jesť ovocie: Neobmedzujete sa náhodou?

móda 2022

Zdroj: F&F

Pokiaľ ide o populárne teplákové súpravy, ktoré sa tešili obľube hlavne počas posledných rokov, tak tie už radšej na jar 2022 nechajme v šatníku. Na druhej strane, prešívaná bunda, ktorá sa nosila pred niekoľkými rokmi, sa vracia na jar do ulíc a zaručene sa stane znova obľúbeným módnym kúskom vrchného oblečenia aj v tejto sezóne. Aj keď pre tento štýl sú charakteristické aj tlmené farby, pre väčšiu hĺbku kolekcie, značka F&F využíva aj veľké abstraktné či kvetované vzory, ktorých sa nemusíme báť. Práve naopak, ozvláštnia náš šatník a navyše nás nabijú pozitívnou energiou do teplých jarných dní.

Inšpiruj sa: Meranie telesnej teploty: Ako správne použiť rôzne druhy teplomerov?

jarné trendy

Zdroj: F&F

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE