CELLULAR Expert Lift s kyselinou hyalurónovou a bakuchiolom

Milióny žien po celom svete hľadajú účinnú starostlivosť pre spevnenie kontúr, obnovu štruktúry pleti a redukciu hlbokých vrások. NIVEA teraz predstavuje vysoko účinný rad pleťovej starostlivosti pre omladenie pleti CELLULAR Expert Lift, ktorý sa skladá z dennej starostlivosti s ochranným faktorom 30, nočnej starostlivosti pre regeneráciu a remodelačnej pleťovej masky.

S pribúdajúcim vekom sa aktivita buniek spomaľuje a dochádza k viditeľným prejavom starnutia pleti. Kontúry tváre ochabujú, pribúdajú nové vrásky a tie existujúce sa prehlbujú. Experti starostlivosti o pleť NIVEA vyvinuli na základe vedeckých poznatkov najmodernejšie zloženie, ktoré reaktivuje pleťové bunky. Inovatívne zloženie obsahuje účinnú zmes dvoch typov kyseliny hyalurónovej v kombinácii s bakuchiolom, novinkou medzi aktívnymi ingredienciami na omladenie pleti.

Pozri aj: Hyperpigmentácia a pigmentové škvrny pod kontrolou: Prichádza LUMINOUS630®!

Denný krém s OF 30 Cellular Expert Lift

Zdroj: Redakcia

Čo je to bakuchiol?

Ide o jeden z najväčších nastupujúcich trendov v starostlivosti o pleť, ktorý vykazuje výborné anti-age účinky. Bakuchiol má funkčnú podobnosť s retinolom. Podobne ako on pomáha spevniť pleť a posilniť kolagénové vlákna, ale má i ďalšie výhody. „Bakuchiol podporuje bunkovú aktivitu, chráni pleť pred poškodením voľnými radikálmi a regeneruje pleť lepšie než retinol, a zároveň vykazuje ešte lepšiu kožnú znášanlivosť," popisuje Dr. Svenja Moellgaardová, expertka starostlivosti o pleť NIVEA.

Zloženie radu pleťovej starostlivosti CELLULAR Expert Lift obsahuje okrem bakuchiolu ešte dva typy kyseliny hyalurónovej, vďaka čomu sú omladzujúce účinky produktov veľmi vysoké. Makrokyselina hyalurónová pomáha intenzívne hydratovať a vyhladzovať povrch pleti, pretože na seba dokáže naviazať vodu až v tisícnásobku svojej hmotnosti, zatiaľ čo mikrokyselina hyalurónová má 40x menšie molekuly, a preto je schopná preniknúť hlbšie do pleti. Tam pomáha redukovať vrásky zvnútra, priamo v mieste ich vzniku.

Rad CELLULAR Expert Lift predstavuje pokročilé anti-age riešenie s novou účinnou látkou bakuchiol pre ženy na celom svete. Ide o komplexnú ponuku starostlivosti, ktorá udržuje pleť mladú každý deň, aby ste sa cítili dobre, nech ste kdekoľvek.

Neprehliadni: NIVEA MagicBAR: Nový trend v čistení pleti s ohľadom na udržateľnosť

Nočný krém Cellular Expert Lift

Zdroj: Redakcia

Objavte celé tajomstvo mlado vyzerajúcej pleti v troch krokoch:

  • Denný krém s OF 30 Cellular Expert Lift

Účinné zloženie s bakuchiolom a dvoma typmi kyseliny hyalurónovej poskytuje intenzívny liftingový efekt, ktorého výsledkom je vyhladená a spevnená pleť už od prvého týždňa používania. Kontúry tváre sú viditeľne obnovené, pleť vyzerá mladšie a vrásky, vrátane tých hlbokých, sú účinne redukované. Krém zaisťuje i ochranu pred UV žiarením, a to vďaka OF 30. Luxusná krémová textúra sa postará o príjemný ošetrujúci zážitok. Produkt je dermatologicky testovaný a vhodný pre všetky typy pleti vrátane tej citlivej.

  • Nočný krém Cellular Expert Lift

Počas noci sa pleť regeneruje, preto potrebuje účinnú starostlivosť, ktorá ju v tomto procese podporí. Tento nočný krém ponúka intenzívne regeneračné účinky, a to vďaka kombinácii bakuchiolu a dvoch typov kyseliny hyalurónovej, ktoré pôsobia hlboko na úrovni pleťových buniek a starajú sa o mladší vzhľad pleti. Už po týždni používania bude vaša pleť viditeľne hladšia, pružnejšia, a i hlboké vrásky sa zredukujú. Vyživujúca textúra dodáva pleti svieži a oddýchnutý vzhľad. Prebuďte sa s touto novou nočnou starostlivosťou do krásneho rána s mlado vyzerajúcou a jemnou pleťou. Rozdiel pocítite už po prvom použití. Produkt je dermatologicky testovaný, je vhodný pre všetky typy pleti vrátane tej citlivej.

  • 10-minútová textilná kryomaska Cellular Expert Lift

Keď pleť vyzerá unavená a povädnutá, potrebuje extra vzpruhu. Spoľahlivým riešením je textilná maska s okamžitým účinkom, ktorá pleť remodeluje, vypĺňa a vyhladzuje už za 10 minút. Obsahuje účinné omladzujúce sérum s čistým bakuchiolom a kyselinou hyalurónovou pre okamžitý regeneračný účinok. Navyše intenzívne hydratuje a uzamyká hydratáciu v pleti počas 24 hodín, takže vyzerá svieža a oddýchnutá.

Náš tip: Pred aplikáciou na pleť vložte masku na 10 minút do chladničky a dožičte si špeciálny zážitok terapie chladom

10-minútová textilná kryomaska Cellular Expert Lift

Zdroj: Redakcia

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE